Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaBlockchainWhale Alert Büyük XRP Hareketlerini Keşfetti - Bu Ne Anlama Geliyor?

Whale Alert Büyük XRP Hareketlerini Keşfetti – Bu Ne Anlama Geliyor?

Dalgalanma Vs. Mahkeme oturumları bu yıl sona erebileceği için SEC yasal savaşı XRP için gerilim yaratıyor. Ripple’ın CEO’su belli oldu iyimser dava 2023’te daha erken sona erebilir. Ancak, Ripple yerel tokeni XRP, davanın fırtınalarını ve aşağı yönlü kripto piyasasını atlatmaya çalışıyor.

Ancak XRP fiyatlarındaki son düşüşlere rağmen, kripto balinaları token’a daha fazla ilgi göstermeye devam etti. Bir zincir içi veri sağlayıcısı Whale Alert, yakın zamanda bazı kripto balinaları tarafından taşınan milyonlarca XRP jetonunu bildirdi.

Balinalar, XRP Jetonlarını İçeren Birden Çok İşlem Gerçekleştiriyor

Göre veri sağlayıcıXRP belirteçlerini içeren en büyük tek işlem, 27 Ocak’ta bilinmeyen iki cüzdan arasında 160 milyon XRP parasının transferidir. Mevcut kripto piyasası fiyatlarına göre, belirteçlerin değeri 65,53 milyon doların üzerindedir.

Ayrıca, Balina Uyarısı kaydedildi Bitso’dan bilinmeyen bir cüzdana 39.500.000 XRP transferi. İşlem 26 Ocak’ta gerçekleşti ve tokenler 16,2 milyon dolar değerinde. XRP belirteçlerini içeren diğer önemli işlemler, 30 milyon XRP madeni para Bilinmeyen bir cüzdandan Bitso’ya 12.41 milyon dolar değerinde. Ayrıca başka bir balina hareket etti 33 milyon XRP jetonu Anonim bir cüzdandan Bitstamp’a 13,65 milyon dolar değerinde.

Balinalardan yapılan birden fazla işlemle birlikte veriler, son 24 saat içinde birkaç borsaya 32 milyon dolar değerinde 100 milyon XRP’ye kadar damping yaptıklarını gösterdi.

Bitstamp kripto borsası, neredeyse 15 milyon dolar değerinde 36 milyon XRP jetonunun en önemli transferini almış görünüyor. Bitstamp, kümülatif olarak, son 24 saat içinde 28 milyon $ değerinde toplam 69 milyon XRP jetonu transferi aldı.

Ek olarak, Whale Alert’ten alınan veriler, balinaların XRP biriktirmek fiyat düşüşünün ortasında. Örneğin bir balina, Bitso’dan 12,19 milyon dolar değerinde yaklaşık 30 milyon XRP token satın aldı. Ayrıca bir başkası yakın zamanda yaklaşık 16,2 milyon dolar değerinde 40 milyon XRP satın aldı.

Gelecekte XRP İçin Olası Fiyat Artışı

XRP, son zamanlarda kripto endüstrisinde biraz popülerlik kazandı. Bunun bir nedeni olabilir uzayan dava ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile. Düzenleyici, Aralık 2020’de Ripple Labs’a ve bazı yöneticilerine dava açtı ve dava o zamandan beri dramatik bir akış izledi.

Ancak XRP, yasal savaşa rağmen kripto pazarındaki yerini korumayı başardı. Veriler CoinMarketCap XRP’nin şu anda 20,72 milyar dolar olan piyasa değeri açısından 6. sırada yer aldığını gösteriyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, XRP şuralarda işlem görüyor: 0,410 dolar, son 24 saatte %0,65’lik bir düşüşe işaret ediyor. Token için 24 saatlik işlem hacmi 801.429.074 $.

WhaleAlert Büyük XRP Hareketlerini Keşfediyor, Bu Ne Anlama Geliyor?
Ripple’ın yerel madeni parası, Tradingview.com’da l XRPUSDT tablosunda işlem görüyor

Sosyal hakimiyet ile ilgili olarak, XRP, SEC ile açtığı dava nedeniyle kripto varlığı hakkında artan haberlerle güçlü bir eğilim gösterdi.

Pixabay’dan Öne Çıkan Resim/ vjkombajn, Tradingview’den Grafikler

RELATED ARTICLES

Most Popular