Pazar, Ocak 29, 2023
Ana SayfaBlockchainTrump Şimdi Kendi Süper Kahraman NFT'lerini Satıyor

Trump Şimdi Kendi Süper Kahraman NFT’lerini Satıyor

İnsanların alakalı kalmak için neler yaptıklarına bakın. Günümüz toplumunda bunu yapmanın bir yolu, sözde NFT’ler gibi teknoloji kervanına girmektir.

Palm Beach, Florida’daki lüks bir tatil beldesinde ve ulusal tarihi dönüm noktasında biraz zaman geçirmek ve eski bir Amerikan başkanıyla baş başa görüşmek aklınıza geldiyse, o zaman bu sizin şansınız.

Ama önce, 99$’a bir NFT satın almanız gerekecek. Ne tür bir NFT diye sorabilirsiniz? Bir Donald Trump NFT’si!

Şimdi, bir dakika bekleyin. Bu, Bitcoin’in bir aldatmaca olduğunu söyleyen adam değil mi? Evet, o.

Image: FastCompany

Bir zamanlar kripto para birimleri hakkında düşük bir görüşe sahip olan ve onları potansiyel olarak “olmayı bekleyen bir felaket” olarak tanımlayan eski ABD Başkanı Donald Trump, Perşembe günü “önemli bir duyuru” olarak adlandırdığı şeyi yaptı.

Eski ABD başkomutanı bir tanıtım videosunda “Merhaba millet, bu Donald Trump, umarım tüm zamanların en sevdiğiniz başkanınızdır” dedi.

“Önemli bir duyuru ile Lincoln’den daha iyi, Washington’dan daha iyi” diye ekledi.

Trump Süper Kahramanı NFT’leri Kendi Sosyal Uygulamasında Ortaya Çıktı

Trump, emlak kralının gözlerinden ölümcül bir ısı huzmesi salarken Trump markalı bir “Süpermen” kostümü gibi çeşitli kıyafetler ve tuhaf fantezi senaryoları içinde yer aldığı NFT’lerin lansmanını yapmak için bu hafta Truth Social uygulamasını kullandı.

Florida’da Trump ile bir “gala yemeğine” katılmak için insanların tek yapması gereken 45 adet Trump Dijital Ticaret Kartı satın almak ve kendilerine bir koltuk “garantisi” veriliyor. Bununla birlikte, girişimin web sitesi, kazananların kendi ulaşım ve barınma masraflarından sorumlu olduğunu açıkça ortaya koymaktadır (ne büyük bir serseri).

Trump tanıtım videosunda “İşte en iyi kısımlardan biri” diyor. Her NFT kartı, “benimle akşam yemeği gibi!”

Şimdi, bazı insanlar yemek sırasında konunun nasıl olacağını merak edebilir:

Eski Oval Ofis kiracısına, Boris Johnson’ın saç stilinin kendisininkinden daha havalı olup olmadığını sorun.

Ya da NFT kampanyasında Deadpool olarak tasvir edilmek daha uygun olsaydı? (Bütün bunların sadece bir şaka olması gerekmiyor muydu? Hayır?)

Crypto total market cap at $808 billion. | Chart: TradingView.com

Şakalar, NFT’ler ve Dünyayı Yok Eden Kriptolar Üzerine

Cidden şimdi.

Trump, NFT’leri şilin olacak kadar meteliksiz olamaz. Hayır. Ne işe yaradıklarına dair bir fikrimiz olabilir. Ve başkanlıkta bir darbe daha alıyor. NFT’ler kitleleri eğlendirmek için harika bir yol ve dramayı satmak için kendi sosyal uygulamasına sahip. Şekil git.

Yani, beyaz pompadourlu bu adam “dünyadaki tüm Bitcoin’lere sahip olmamız gerektiğini” düşünmediğini ve “para birimi dolar olmalı” sözünün şimdi ciddiye alınmaması gerektiğini söyledi, değil mi?

İnsanlar fikrini değiştirir ve bu onun hakkıdır.

Bu arada Trump, NFT’lerinin “bu Noel için harika bir hediye olduğunu” söylüyor ve kredi kartı ödemelerini ve Ethereum’u kabul ediyor.

Kripto bir aldatmaca ve gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket.

Evet, doğru.

RELATED ARTICLES

Most Popular