Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaBlockchainToplam Shiba Inu Adresleri Yeni Zirvelere Ulaştı, SHIB Fiyatı Takip Edecek mi?

Toplam Shiba Inu Adresleri Yeni Zirvelere Ulaştı, SHIB Fiyatı Takip Edecek mi?

Shiba Inu (SHIB), geçen yıl değerinin çoğunu kaybetmesine rağmen hala kripto yatırımcılarının ilgisini çekiyor. Bu, meme parasını tutan adreslerin sayısındaki sürekli artışla kanıtlanmaktadır. SHIB sahibi sayısı, 3 milyon cüzdanı aşarak bir kez daha yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

3 Milyondan Fazla SHIB Ordusu

Kripto piyasası, uzaydaki dijital varlıkların çoğu birleştiği için son zamanlarda belirsiz durumda, ancak Shiba Inu, sahip tabanı açısından iyi bir ivme görüyor. Glassnode’dan gelen veriler, dengelerinde SHIB tokenleri tutan cüzdan sayısında yavaş ama istikrarlı bir artış olduğunu gösteriyor ve yıl sona ererken yeni zirvelere ulaştı.

Shiba Inu adresleri şu anda 3 milyonu aştı ve meme parasının fiyatı düşmeye devam ederken bile büyüyor. Grafik, bu süre boyunca ikisi arasında ters bir ilişkiyi göstermektedir. Ayrıca, Shiba Inu’nun adresleri yüzlerden binlerce kişiye büyüdüğü için, yalnızca bu yıl büyümenin önemli bir bölümünü gösteriyor.

SHIB adresleri

SHIB addresses touch new ATH | Source: Glassnode

İlginç bir şekilde, adres sayısı artmaya devam etse bile, aktif SHIB adreslerinin sayısı bu süre zarfında düşük kalıyor. Bu yıl kaydedilen toplam adreslerdeki %35’lik büyümeye rağmen şu anda toplam adreslerin %5’inden azına sahip.

Shiba Inu artık dengelenecek bir nokta bulmuş gibi görünüyor ve aktif adresler, Kasım 2021’de zirve yaptıkları seviyenin artık %10’undan daha az.

Shiba Inu Fiyat Yükselebilir mi?

Pazarın geri kalanında olduğu gibi, Shiba Inu’nun fiyatı da oldukça düşük. Piyasada tanık olunan çoklu çöküşler buna yardımcı olmadı ve altcoinler bundan büyük zarar gördü. SHIB’nin fiyatı şu anda piyasanın en kötü performans gösterenlerinden biri ve şimdiden tüm zamanların en yüksek değerinin %89’undan fazlasını kaybediyor.

TradingView.com'dan Shiba Inu (SHIB) fiyat tablosu

SHIB price at $0.00009 | Source: SHIBUSD on TradingView.com

Ek olarak, SHIB şu anda kritik seviye olan 0,00001$’ın altında işlem görüyor. Meme parası bu seviyenin altına düştüğü için, hem kısa hem de uzun vadede tüm göstergeler düşüş eğilimi gösterdi. Piyasadaki düşük ivme, fiyatını büyük ölçüde etkileyen SHIB gibi altcoinlere çok az likidite akmasına neden oluyor.

SHIB’in başka bir boğa trendi kaydetmesi için kırılması ve bu noktanın üzerinde birden fazla günlük kapanışla 0,00001 $ seviyesinin oldukça üzerinde oturması gerekir. Aksi takdirde ayılar kontrolü elinde tutmaya devam edecek.

Bununla birlikte, dijital varlık, en son döngüsünün en düşük seviyesinden %23 arttı ve bu, sahipler arasında bazı inançlara işaret ediyor. Ancak piyasa tatile girerken, düşük likidite ve piyasa ivmesi SHIB’in 0,000005 dolara düşmesine neden olabilir.

RELATED ARTICLES

Most Popular