Cuma, Aralık 9, 2022
Ana SayfaPopülerTogg’un CEO’su, Avalanche Ortaklığındaki Yol Haritasını Paylaştı

Togg’un CEO’su, Avalanche Ortaklığındaki Yol Haritasını Paylaştı

Avalanch Summit 2022 tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Togg + Avalanche panelinde konuşan Togg’un CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, otomobil ve Blockchain‘in geleceğini konu aldı. Son dönemde kullanıcı standartlarının değiştiğine değinen Karakaş, şu ifadelere yer verdi:

“Kullanıcı beklentisi değişiyor teknoloji daha akıllı araçlar üretmemize imkan veriyor ofislerimizde evimizdeki değişim araçlara yansıyor geçmişte akıllı telefonlar iöçin yaşanan şey araçlar için yaşanıyor.”

Karakaş’ın panelinde en dikkat çekilen nokta ise şüphesiz güvenlikti. Her anlamda güvenliğin birinci öncelik olduğunu belirten Togg’un CEO’su, bu güvenlik standartlarının gelişen teknolojiler içinde çok mühim olduğunu belirtti.

“Beygir gücü güzel bir şey. Hız ve güvenlik açısından bular oldukça önemli.”

Ek olarak Avalanche ile birlikte gelişimlerini sürdüreceklerini belirten Karakaş, Togg’un akıllı sözleşmeleri kullandığı alanları ve yol haritalarını paylaştı.

Karataş’ın sunusunda yer aldığı üzere Togg, akıllı sözleşmeleri altı farklı alanda kullanacak. Bu akıllı sözleşmeler, tedarik zinciri lojistiği, Ticari sözleşmelerin düzenlenmesi, Togs Akıllı Cihazları için dijital pasaportlar, MPR’den sonra parça ve bileşenlerin takibi ve karbon ayak izi analizi için kullanılacak.

Bunların devamında Togg’un yol haritasını bizlere sunan Karakaş’ın sunusunda yukarıdaki gibi bir yol haritası ile kaşılaştık.

Yol haritasında belirtildiği üzere Togg, 2022’nin ikinci çeyreğinde akıllı sözleşme testlerine başlarken, tokenomik çalışmaları da yine bu dönemde devreye girecek. 2022’nin 3. çeyreğince tohum dönemine girecek olan Toggen, devamına ITO gerçekleştirecek ve planlara göre devamında Toggen kullanıcıları ile buluşacak.

RELATED ARTICLES

Most Popular