Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaBlockchainShiba Inu: Voyager 270 Milyar SHIB Transfer Etti

Shiba Inu: Voyager 270 Milyar SHIB Transfer Etti

Shiba Inu, bugün piyasadaki en yaygın memecoinlerden biridir. Coingecko verileri haftalık zaman diliminde yaklaşık %8,3 kazanan token ile sürekli bir yükseliş ivmesi kaydetti ve kısa dönemlerde de kazanımlar elde etti.

Ancak, son zamanlarda Voyager olarak bu kazanımlar boşuna olabilir. etkilenmiş Binance US, Kraken ve CoinBase gibi çeşitli borsalara 270 milyar SHIB.

Voyager, çökmesi nedeniyle iflas eden merkezi bir borsadır. Üç Ok Başkentigeçen yıl Haziran ayında patlayan bir kripto hedge fonu.

Son zamanlarda, borsa bir tokatlandı dava Kendi alacaklılarını geri ödemek için yaklaşık 445,6 milyon dolarlık kredi geri ödemelerini geri kazanmaya çalışan, bu Kasım ayında çöken başka bir başarısız borsa olan FTX’ten başkası tarafından değil.

Voyager’ın Mücadele Teknesi

FTX ve Voyager’ın birbiriyle çok ilişkili bir geçmişi var. Bu ilişkiye bir göz atmak için FTX’in davasına bakmak şart. İddialara göre feshedilmiş borsa, Kaldıraç FTX’in Voyager’a yaptığı Temmuz 2022 kredi ödemeleri.

FTX, ödemeler borsanın çöküşüne bu kadar yakın bir tarihte yapıldığından, FTX alacaklılarını geri ödemek için faiz ödemelerini geri almanın yasal olduğunu savunuyor.

Dosyalama aynı zamanda Alameda Research’ün Voyager’daki kredilerini de kapsıyor.

Toplam değeri yaklaşık 3 milyon dolar olan 270 milyar Shiba Inu, Voyager’ın FTX’in davasına yanıtı olabilir. Buna göre PeckShieldAlertVoyager’ın cüzdanlarından biri 6,8 trilyon SHIB’de oturuyor ve tokenin en büyük 18. balinası oluyor.

FTX, kredi ödemelerini telafi etmekte başarılı olursa, SHIB ve diğer altcoinleri borsalara taşıyan daha büyük işlemler görebiliriz, bu da SHIB ve bir bütün olarak piyasa için bir dizi sancıyı tetikleyebilir.

Yatırımcılar Bu Seviyelerde Dikkatli Olmalıdır

Shiba Inu’nun borsalara büyük hareketiyle, Voyager kaybederse bunun 445,6 milyon dolarlık davayı ödemek için likidite elde etmek için kullanılma şansı var.

Token şu anda 0.00001226 $ direncini test ediyor ve 0.00001192 $’lık destekle kırılabilir veya kırılmayabilir, çünkü borsalara yatırılan milyarlarca SHIB’nin açık piyasaya satılıp satılmayacağına bağlı olacaktır.

Crypto total market cap at $1 trillion on the daily chart | Chart: TradingView.com

Shiba Inu Destek Seviyeleri

Açık piyasaya satılan 270 milyar SHIB tokeni 0,00001192$’ın altına itebileceğinden, yatırımcılar ve tüccarlar dikkatli olmalı ve Shiba Inu’nun mevcut destek seviyesini izlemelidir.

Çok sayıda Shiba Inu satılırsa, token kendisini 0,00001117 $ veya 0,00001038 $ destek seviyelerine çekebilir.

Korsan Gemisi Vallarta’dan öne çıkan görüntü

RELATED ARTICLES

Most Popular