Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaBlockchainShiba Inu Topluluğu, Binance 6,4 Trilyonluk SHIB Transferiyle Neden Şaşırdı?

Shiba Inu Topluluğu, Binance 6,4 Trilyonluk SHIB Transferiyle Neden Şaşırdı?

Shiba Inu, Shibarium yükseltmesinin piyasaya sürülmesiyle son zamanlarda manşetlerde yer alıyor. alay Shytoshi Kusama tarafından üç gün önce. Ancak, işler ekosistemin dışında pek iyi gitmeyebilir. Son zamanlarda, Balina Uyarıları Binance tarafından bilinmeyen bir cüzdana yapılan birkaç multi-milyar SHIB işlemi kaydetti.

Bu son işlemler Voyager’dan sonra geldi. altcoin transferleri 3 milyon doların üzerinde değere sahip 270 milyardan fazla Shiba Inu madeni para dahil. Bu, önümüzdeki birkaç hafta içinde olumsuz bir ruh hali oluşturabileceğinden, özellikle yatırımcılar için rahatsız edici.

Binance İşlemleri: Ne İşe Yarar?

Balina Uyarılarına göre Son Tweetler6,4 trilyon SHIB transferi, altı adet 499 milyar SHIB transferi, iki adet 450 milyon SHIB transferi ve bir adet 370 milyon SHIB transferi olmak üzere 14 ayrı transferde gerçekleşti.

Ancak bunlar sadece transfer olduğu için SHIB fiyatı etkilenmedi. Ama yine de toplumun endişeyle baktığı bir durum. Bu, bu hafta büyük miktarlarda meme parasının ilk transferi değil.

Voyager kısa süre önce 270 milyar Shiba Inu transfer etti ve bu, açık piyasaya satılırsa token fiyatı üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturabilir. Transferler sadece transfer ise, topluluk SHIB’in uzun vadede dayanabileceğinden emin olmalıdır.

Dış ve İç Gelişmeler Boğaları Güçlendiriyor

Şu anda olduğu gibi, belirteç, etrafındaki yutturmaca ile çevrilidir. Şibaryum L2 ölçeklendirme çözümü ve FCF’nin ek desteği SHIB sadece bu hafta. Bunun, %17,7’lik etkileyici bir artış gösteren SHIB’nin fiyatı üzerinde kesinlikle bir etkisi olacaktır. artış haftalık zaman diliminde.

Shiba Inu Transferleri SHIB Bulls’u Rahatsız Etmemeli

Shiba Inu’nun borsalara mevcut mega transferleri, yatırımcıları şaşırtmıyor gibi görünüyor. Yazma sırasında, token 0,00001383 $’dan işlem görüyor ve mevcut direnci olan 0,00001226 $’ın üzerinde bir kırılma yaşanıyor. Bu en son atılım, boğalara bu direnci pekiştirmek ve kalıcı olarak desteğe çevirmek için gerekli itici gücü verebilir.

Ancak, mega transferlerin durumu hafife alınmamalıdır. Her iki büyük transferde toplam 77 milyon $’a tekabül ediyor ve bu, piyasaya sürülürse tüm zaman dilimlerinde daha fazla acıya neden olabilir.

SHIB total market cap at $7.5 billion on the weekly chart | Chart: TradingView.com
Image: DailyCoin

Ancak şu anki atılım, Shiba Inu boğaları için kesinlikle bir hoşgeldin. Token için Hype artı gerçek dünya faydası, mevcut yükseliş momentumunu koruyor. Kısa vadede, yatırımcılar ve tüccarlar, belirtecin 0,000014 $ direncini güvenle hedefleyebilir.

Ancak aynı zamanda dikkatli olunmalıdır. Büyük kripto para birimleri sonrasında yavaşlıyor parçalama ilgili dirençleri aracılığıyla, token momentumda da bir yavaşlama yaşayabilir. Yatırımcılar ve tüccarlar önce 0,00001226 doların üzerinde konsolide olmalı, ardından uzun vadede 0,000014 doları hedeflemelidir.

The Motley Fool’dan öne çıkan görsel

RELATED ARTICLES

Most Popular