Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaBlockchainShiba Inu, Shibarium Lansmanından Önce 178 Milyar Dolarla ETH Balinalarının En İyi...

Shiba Inu, Shibarium Lansmanından Önce 178 Milyar Dolarla ETH Balinalarının En İyi Parası Oldu

Shibarium, Shiba Inu ekosisteminin kurucusu Shytoshi Kusama’dan beri manşetlerde yer alıyor. alay Aralık ayında proje hakkında. Bunun öncesinde, ekosistemin yerel belirteci olan SHIB – kazanılmış Son 30 günde %27.

Bu, jetonu balinaların gözünde yerleştirdi ve en çok tutulan jetonların ilk beş listesinde yer aldı. Balina takipçisine göre Balina İstatistikleriBalinaların tuttuğu ortalama miktar 178 milyar SHIB ve değeri 1,8 milyon dolar.

Önemli balina aktivitesi yükseliş eğilimi gösterse de, memecoin’in rallisini sürdürmek için yeterli mi?

Shiba Inu

Image: WhaleStats

Shibarium’un Lansmanının Temeli

Shibarium yükseltmesinin halka ne zaman yayınlanacağına dair kesin bir tarih yok, ancak yükseltmenin beta sürümünün lansman tarihinin yakın olduğu söyleniyor. Bu, SHIB sahiplerine, Shiba Inu için Katman 2 ağ çözümünün neler yapacağına dair bir fikir verecektir.

En son ShibaSwap’e dayalıdır Blog yazısı, beta sürümünün lansmanı, topluluğa yükseltmenin arkasındaki çeşitli kavramların nasıl çalışacağına dair bir fikir verecektir. Daha düşük gaz ücretlerinden doğrulayıcıların ve delegelerin ekosisteme nasıl katkıda bulunduğuna kadar, topluluk üyeleri, ekosistemin en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için bu rollerin nasıl birbirine karıştığı konusunda bir fikre sahip olacaktır.

Image by Watcher Guru

Shiba Inu geliştirme ekibi, Shibarium yükseltmesi zaten devam etmekteydi. yayınlandı Shiba Eternity, geçen yıl 6 Ekim’de geri döndü. Shiba’nın yanma mekanizması da uygulandı 2021’de, SHIB jetonunu deflasyonist hale getiriyor.

Shiba Inu’nun yazma sırasındaki mevcut yanma oranı, bir araştırmaya göre %50’dir. ShibBurn, SHIB belirtecinin yanma oranını izlemeye adanmış bir web sitesi. Shibarium’un beta lansmanı gerçekleştiğinde, özellikle ekosistemin gerçek lansmanında beklenenden daha yüksek bir yanma oranı görebiliriz.

Bu SHIB İçin Ne Anlama Geliyor?

SHIB belirteci şu anda 0,00001052 $’dan işlem görüyor ve 0,00001038 $ destek seviyesinin üzerinde konsolide olmaya çalışıyor. Tokenin mevcut fiyatı ile kısa ve orta vadede daha güçlü bir düzeltme ile karşı karşıya kalabilir. Ayılar mevcut destek seviyesini yeniden test etmek üzere olduğu için bu özellikle doğrudur.

SHIB total market cap at $5.8 billion on the daily chart | Chart: TradingView.com

Token ivmesini sürdürmeye devam ederse, 0.00001192 $ fiyat direncini yeniden test edebilir ve bu, kırılırsa, piyasanın ardından piyasa düştüğünde kaybettiği zemini geri kazanmasına neden olur. FTX’in gözünden düşmek.

Bitcoin kırılmasıyla 21.000 $ Direnç seviyesi ve SHIB’nin BTC ile yüksek korelasyonu nedeniyle Shiba Inu, önümüzdeki günlerde veya haftalarda en yüksek kripto paranın daha yüksek seviyelere çıkmasını takip etmeye devam edebilir.

Getty Images’den Öne Çıkan Resim

RELATED ARTICLES

Most Popular