Pazartesi, Eylül 26, 2022
Ana SayfaBlockchainShiba Inu (SHIB) Yakım Oranı 24 Saatte Yüzde 414 Arttı

Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı 24 Saatte Yüzde 414 Arttı

Yüksek arz denildiğinde sanıyoruz ki akla ilk gelen isimlerin başında Shiba Inu, yakımlara devam ediyor. Sahip olduğu devasa arzı azaltmak için son zamanlarda yoğun bir çaba sarf eden Shiba Inu (SHIB), son dönemde yakım işlemlerini katlayarak hızlandırmış durumda. Son olarak 24 saat içerisinde yakım oranını yüzde 414 artırarak dikkatleri üzerine çeken SHIB, toplamda 410.3 trilyon SHIB yakımı gerçekleştirdi.

Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı 24 Saatte Yüzde 414 Arttı

Shiba Inu (SHIB) Yakımları Katlanarak Artıyor

Shiba Inu’nun topluluk ordusu, dolaşımdaki Shiba Inu (SHIB) arzını azaltma konusundaki savaşına devam ediyor. Son 24 saat içinde, bu meme madeni parasının çeyrek milyara yakın büyük bir kısmı yakıldı. Toplam yakım miktarına baktığımızda milyarlarca dolarlık Shiba Inu’nun (SHIB) yakılmış olduğunu görüyoruz.

Shiba yakım traker’ı ShibBurn ise kendi web sitesi ile, SHIB topluluğu içindeki çeşitli girişimlerin son 24 saat içinde 225.119.416 meme kripto token’ını yok etmeyi başardığını duyurdu.

Ethereum örneğine baktığımızda yakın işlemleri sonrası azalan arzın fiyat bazında da oldukça önemli etkisi olduğunu görüyoruz. benzer bir şekilde Shiba Inu da (SHIB) son 30 gün içerisinde yaklaşık yüzde 20 değer kazanırken yıl içerisinde yüzde 91 arttı.

RELATED ARTICLES

Most Popular