Pazar, Ocak 29, 2023
Ana SayfaBlockchainShiba Inu, Özel Teklifi Başlatmak İçin Travala ile Ortak Oldu

Shiba Inu, Özel Teklifi Başlatmak İçin Travala ile Ortak Oldu

Shiba Inu, SHIB sahipleri için özel bir teklif başlatmak için kripto seyahat rezervasyon sitesi Travala ile ortaklık kurdu.

Shiba Inu Sahipleri Artık Travala’da 25 Dolarlık Ücretsiz Seyahat Kredisi Alabilir

SHIB tarafından duyurulduğu üzere cıvıldamakTravala, memecoin ile ortaklaşa “özel bir özel” yayınladı.

Bu yeni teklifle, tüm Shiba Inu sahipleri rezervasyon web sitesinde 25 $ değerinde ücretsiz seyahat kredisi talep etme hakkına sahiptir.

Kullanıcıların, kredilerden yararlanmak için SHIB twitter hesabı tarafından sağlanan bağlantıya gitmeleri ve yeni bir hesap oluşturmaları veya mevcut bir hesapla oturum açmaları yeterlidir.

Travala, kullanıcıların kripto para birimleri de dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak otel, uçuş ve etkinlik rezervasyonu yapmasına olanak tanıyan popüler bir blockchain tabanlı seyahat rezervasyon sitesidir. Platform, işlem hacmi bakımından piyasadaki en büyük kripto borsası olan Binance tarafından desteklenmektedir.

Shiba Inu ve Travala

The exclusive special offer from Travala and SHIB, live now | Source: Shiba Inu On Twitter

Rezervasyon web sitesi şu anda Bitcoin, Ethereum, Tether USD ve Litecoin gibi (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) olası ödeme seçenekleri olarak çok çeşitli kripto para birimlerini kabul etmektedir.

Geçen yılın Mayıs ayında Dogecoin, Travala’nın listelerine eklenen ilk memecoin olarak rakibini geride bıraktı.

Ancak, seyahat platformu geçen Aralık ayında SHIB’de ödeme almaya başladığından, Shiba Inu’nun da bunu yapması çok uzun sürmedi.

Travala ayrıca geçen yıl Airbnb’ye rakip olarak Dtravel adında bir ev kiralama hizmeti başlattı. Doğal olarak platform, kripto tabanlı ödeme seçeneklerini de destekliyor.

SHIB Düşüş Trendini Görmeye Devam Ediyor, En İyi Kripto Listesinde 15. Sıraya Geriliyor

Shiba Inu, FTX kazası memecoine önemli bir darbe indirdiği için şimdiye kadar kötü bir ay geçiriyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, SHIB’nin fiyatı 0,0000089$ civarında işlem görüyor.6, geçen hafta %1 düştü. Geçen ay boyunca, kripto para birimi %12 değer kaybetti.

İşte son beş gün içinde memecoin fiyatındaki eğilimi gösteren bir grafik:

Shiba Inu Fiyat Tablosu

The value of the crypto seems to have observed an almost full recovery out of the plunge from a few days back | Source: SHIBUSD on TradingView

Piyasadaki kripto para birimleri FTX çöküşünün etkilerinden zarar görürken, SHIB özellikle diğer büyük paralara kıyasla daha zayıf durumda.

Bu düşük gücün bir sonucu olarak memecoin, piyasa değeri listesindeki en büyük 13. sıradaki yerini kaybetti ve iki sıra gerileyerek 15. sıraya geriledi.

Shiba Inu Piyasa Değeri

Looks like Litecoin and Solana have overtaken the memecoin | Source: CoinMarketCap
Featured image from Ferhat Deniz Fors on Unsplash.com, chart from TradingView.com

RELATED ARTICLES

Most Popular