Pazartesi, Kasım 28, 2022
Ana SayfaBlockchainShiba Inu, Metaverse Hakkında Konuşmak İçin WEF'ten Davet Aldı

Shiba Inu, Metaverse Hakkında Konuşmak İçin WEF’ten Davet Aldı

Shiba Inu topluluğu şu anda projenin kabul edip etmeyeceğini belirleyecek bir çevrimiçi oylamanın ortasında. Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) daveti Küresel Metaverse Politikası için çalışırken ortağı olmak.

Bu yazının yazıldığı sırada, SHIB geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından Twitter üzerinden yürütülen anket için şimdiden 18.000’den fazla oy kullanılmıştı ve %60’tan fazlası WEF ile ortaklık teklifini kabul etmekten yanaydı.

Kusama daha önce açıklığa kavuşturmuştu. metaverse ile ilgili girişim ayrıca Meta, Decentraland ve Sandbox’ı da içerecek.

Ne yazık ki, bu olumlu gelişmeye ve Shiba Inu’ya duyulan bariz güvene rağmen, SHIB tokeni daha yüksek spot işlem fiyatlarına tırmanmak için mücadele etmeye devam ediyor.

Image: Protocol

Shiba Inu Fiyat İzleme, Diğer Temel Metrikler

Kripto veri toplayıcısından en son izlemeye göre Coingeckobasın zamanında, Shiba Inu 0,00000903 $’dan el değiştiriyor ve son yedi gün içinde minimum değerinin neredeyse %2’sini kaybetti.

Devam eden ayı piyasası, yerini 14.inci piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi.

Varlık, son 24 saatte genel değerlemesini %8 oranında artırmayı başarsa da listedeki 15. Sırada yer almasına yetmedi.inci 5.32 milyar dolarlık toplam değerleme sayesinde.

Bu kasvetli performansa rağmen, en iyi Ethereum balinaları son zamanlarda kriptoya olan sarsılmaz güvenlerini sergilediler. toplam varlıklarının %3,14’ünü oluşturdu tahmini değeri yaklaşık 70 milyon dolar.

Ayrıca, Ekim sonunda 80.000’den şu anda yaklaşık 130.000’e ulaşan varlığın aktif adresleri açısından da önemli bir artış var.

Shibarium’a Umut Bağlamak

Shiba Inu topluluğu, ŞibaryumSHIB protokolünün üzerine inşa edilecek ve daha çok bireysel bir ağ gibi çalışmasına izin verecek bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü.

Madeni para sahiplerinin, aşırı bol arzını azaltma umuduyla jetonlarını yakmalarını sağlayacak yerleşik bir mekanizmaya sahiptir.

Şimdilik, yine de, topluluk bununla yetinmek zorunda kalacak Shiba Sonsuzlukbu yılın Eylül ayında piyasaya sürülen blockchain tabanlı bir kart oyunu.

Shibarium’a çok benzeyen bu TCG, SHIB tokenlerinin yakılmasında hayati bir rol oynarken talebini artırır ve bu da büyük olasılıkla fiyatında yukarı yönlü bir hareketi tetikleyecektir.

SHIB total market cap at $5.03 billion on the daily chart | Featured image from Coin Edition, Chart: TradingView.com
RELATED ARTICLES

Most Popular