Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaBlockchainPrimeXBT Margin Trading'in Gücü ile Ticaret Sermayenizi Anında 100 Kat Arttırın

PrimeXBT Margin Trading’in Gücü ile Ticaret Sermayenizi Anında 100 Kat Arttırın

Kripto kışı uzun, acımasız ve soğuk geçti, boğaları ayılara ve portföyleri toza çevirdi. Bitcoin ve altcoinler ısınmaya başladı Ocak ayında olağanüstü performans 2023 ve piyasadaki diğer tüm varlıkları geride bırakıyor.

Ancak yatırımcılar ve trader’lar, düşüşü satın almaya başlamak veya uzun süreli düşüş trendinden sonra piyasalara yeniden girmek konusunda tereddütlü. Diğerleri, herhangi bir platformda çok fazla sermaye bulundurma konusunda temkinlidir. PrimeXBT marj ticaretinin gücüyle, ticaret sermayenizi anında artırmak mümkündür ve tacirlerin hatta çok daha az parayla piyasalardan daha fazlasını elde etmelerini sağlar.

Ayı Piyasası TSSB

Ayı piyasası, popüler ve bir zamanlar trend olan fiyatları düşürdü kripto para birimleri %70-90 arasında. Makroekonomik ortamı çevreleyen artan risk, yatırımcıları aşırı derecede korkutuyor ve son zamanlardaki yükselişi bir ayı piyasası rallisi olarak görüyor.

Bu nedenlerden dolayı, piyasa katılımcıları olası bir trend değişikliği ve başka bir boğa piyasası hakkında her zamankinden daha şüpheci. Aynı zamanda, kripto kışı gerçekten sona ererse kimse başka bir boğa koşusunu kaçırmak istemez. PrimeXBT’nin çözümü var.

Daha Az Risk, Daha Fazla Para Kazanın

PrimeXBT’de marj ticareti araçlarını kullanarak, küçük bir sermaye miktarını bile önemli pozisyon boyutlarına dönüştürmek, riski minimumda tutmak ve tek seferde maksimum piyasa riski elde etmek mümkündür.

100x kaldıraçlı uzun ve kısa pozisyonların gücüyle, tüccarlar tek bir hesap kullanarak Bitcoin, altın, petrol, S&P 500 ve daha fazlası gibi küresel piyasalardan en iyi şekilde yararlanabilirler. Birçok farklı varlık sınıfı ve pozisyon türünde bir portföy oluşturmak da mümkündür.

Kaldıracın Matematiksel Avantajı

Kaldıraç tüccarların hatta daha az sermaye koymasına izin verir, ancak kripto tüccarlarının arzu ettiği gerekli getirileri sağlar. Örneğin, 100x kaldıraç kullanan 1.000$’lık bir pozisyon, kullanıcıya 100.000$’lık ticaret sermayesi ile aynı satın alma gücünü verir.

%10’luk bir ticaret, kaldıraç kullanılarak 10.000$ veya onsuz 100$ yatırım getirisi sağlar. Daha da önemlisi, 1.000$’lık bir pozisyonda %20’lik bir düşüş 200$’lık bir kayba neden olurken, kaldıraçsız 100.000$’lık bir pozisyon 20.000$’lık bir kayıpla sonuçlanacaktır. Bu stratejiyi kullanarak daha az risk alıp daha çok kazanmak mümkündür.

Daha Fazla Ödül, Daha Düşük Risk

Ödüllü PrimeXBT, zarar durdurma emirleri, kar alma araçları ve yerleşik teknik analiz yazılımı ile riskin daha da azaltılmasına yardımcı olur. Kullanıcıların karmaşık stratejileri öğrenebilecekleri veya deneyimli tüccar Dirk Hartig’den piyasa güncellemelerini alabilecekleri PrimeXBT Ticaret Akademisi adlı bir eğitim sitesi sunulmaktadır.

PrimeXBT Yarışmaları, ücretsiz ticaret sermayesi kazanma şansı için risksiz sanal fonların kullanıldığı haftalık ticaret yarışmaları içerir. Risksiz simüle edilmiş piyasa ortamı, kullanıcıların kaldıraç veya geriye dönük teknik göstergelerle alım satım yapmalarına olanak tanır.

%4000 Kopya Ticaret YG’si

Marj ticareti araçlarına ek olarak, tamamen şeffaf bir liderlik tablosu sistemi aracılığıyla takipçileri strateji yöneticileriyle buluşturan eşler arası bir kopya ticaret topluluğu vardır. Takipçiler, en üst düzey strateji yöneticilerinden herhangi biri tarafından yapılan işlemleri kopyalamak için otomatik olarak takip et’i tıklayabilir.

Strateji yöneticileri, takipçilerin kopyalanan ticaretlerinden gelir elde ederek, liderlik tablolarında en yüksek sıralamayı sağlamak için yüksek düzeyde performansı teşvik eder. Takipçiler, şu anda liderlik tablolarının toplam kârda %4.000’e kadar varan oranlarda gösterdiği stratejileri yönetmek için performans verilerini kullanabilir.

Çözüm

Ücretsiz bir PrimeXBT hesabına kaydolduktan sonra, bir marjin ticaret hesabına fon sağlamak ve 100x kaldıraçla ticaretin avantajlarından yararlanmaya başlamak için tek yapmanız gereken BTC, ETH, USDT, USDC veya diğer popüler kripto para birimlerinde para yatırmak.

Denemek PrimeXBT bugün neden Crypto Expo Dubai tarafından En Güvenilir Kripto Varlık Ticaret Platformu seçildiğini kendiniz öğrenin!

RELATED ARTICLES

Most Popular