Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaBlockchainOneOf ve eBay, İkonik Rock Grubu Led Zeppelin'i Kutlayan Son NFT Koleksiyonunu...

OneOf ve eBay, İkonik Rock Grubu Led Zeppelin’i Kutlayan Son NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

NFT platformu OneOf, Quincy Jones destekli Web3 firması Warner Music Group ile eşleştiğinde, Q1’in boğa piyasası kükremeleri sırasında bir sıçrama yaptı.

Büyüyen, ses odaklı NFT platformu, bu yılın büyük bölümünde piyasadaki daha geniş makro rüzgarlara rağmen ilerlemeye devam etti. Şimdi, OneOf, eBay ve Globe Entertainment’ın sert birleşimi, efsanevi rock grubu Led Zeppelin etrafında yeni bir NFT koleksiyonu başlattı.

OneOf’un En Sonuncusu

NFT platformu, son aylarda sanatçı işbirliklerine odaklandı. Q4, Ziggy Marley ile işbirliği içinde Ekim ayında yayınlanan bir sürüm de dahil olmak üzere bir dizi galibiyetle övündü..

Yaklaşan bu işbirliği, eBay ve Globe Entertainment and Media gibilerini içeriyor. eBay, dijitale öncelik veren bir şirket olarak uzun bir geçmişe sahiptir; e-ticaret canavarı, NFT’lere büyük ilgi ve yatırım gösterdi ve OneOf ile çalışmaya da yabancı değil. İkili, eBay’in bu yılın başlarında başlattığı ilk NFT lansmanından bu yana birlikte çalışıyor.

OneOf’un desteği ve vizyonu göz önüne alındığında, platformun ilk günlerinde dikkate değer ortaklıklar ve işbirlikleri görmesi şaşırtıcı değil; platform, karışımda birkaç büyük oyuncu ile müzik kategorisine genel olarak hakim oldu. Bununla birlikte, bu platformların sektörü genel olarak nasıl etkileyeceği veya bozacağı henüz belli değil.

Bu haftaki sürüm için Globe Entertainment, kreatifi bu son sürüm etrafında yönlendiren fotoğraf arşivleriyle devreye girecek.

NFT platform OneOf operates on both Tezos (XTZ) and Polygon (MATIC). | Source: XTZ-USD on TradingView.com

Led Zeppelin: NFT’lere Yeni Bir Merdiven

‘ başlıklı en son koleksiyonRock Efsaneleri: Led Zeppelin,‘, grubun ikonik Hollywood oteli Chateau Marmont’ta gerçekleştirilen 1969 fotoğraf çekiminden bir fotoğraf koleksiyonunu içerecek. Fotoğraflar Globe tarafından sağlanır, eBay tarafından satış için listelenir ve yönetilir ve yürütme için OneOf’un platformu aracılığıyla çalışır.

Sürüm, OneOf’ta ve genel olarak sıklıkla ve etkili olduğunu gördüğümüz bir strateji olan IRL teşviklerinden faydalanacak gibi görünüyor. İster deneyimler, ister hatıralar veya tamamen münhasırlık olsun, platform genellikle “NFT’den daha büyük” bir yaklaşımla başarıya ulaştı.

Aynı şey, bu sürümden sonraki ilk 24 saat içinde gerçekleşmiş gibi görünüyor. Yukarıda belirtilen Ziggy Marley sürümüyle aynı çizgide, bu NFT koleksiyonu, bir Chicago Stadyumu konserinden tarihi fiziksel biletleri içeren ve hızla tükenen “Elmas katmanlı” NFT’ler sunuyor.

OneOf hem Tezos’u hem de Polygon’u kullanırken, bu sürüm Tezos’ta çalışacak. Fiyatlar, 99 sürümle sınırlı ve 199 ABD doları fiyatlı Platin katmanlı NFT’ler ve 399 ABD doları fiyatlı ve yalnızca 5 NFT ile sınırlı Elmas katmanlı NFT’ler olmak üzere iki kademeye ayrılmıştır.

RELATED ARTICLES

Most Popular