Pazartesi, Kasım 28, 2022
Ana SayfaBitcoinMichael Saylor, Bitcoin’in Enflasyona Çözüm Olduğunu Düşünüyor

Michael Saylor, Bitcoin’in Enflasyona Çözüm Olduğunu Düşünüyor

Sık sık Bitcoin satın alımı ile gündeme gelen MicroStrategy‘in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in (BTC) enflasyona karşı önemli bir çözüm olduğunu düşünüyor.

Michael Saylor’dan Bitcoin Açıklaması

MicroStrategy‘in CEO’su Michael Saylor bilinen bir Bitcoin destekçisi. Öyle ki Saylor hemen hemen her konuşmasında lider kripto para birimi ile ilgili olarak olumlu bir çerçeve çiziyor. Bu kez Michael Saylor, Bitcoin’i desteklemesinin başlıca nedenlerinden biri, BTC’nin enflasyonun tehlikelerine karşı kritik bir korunma olduğuna inanması.

michael saylor 1
MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Saylor

Bloomberg Technology ile konuşan MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su, BTC’nin neden enflasyona karşı uygulanabilir bir çözüm olduğuna inandığı, daha geniş Bitcoin benimseme potansiyeli ve Elon Musk yönetimindeki Twitter’ın kripto para topluluğu için ne ifade edebileceği konusundaki düşüncelerini paylaştı.

MicroStrategy CEO’su Bitcoin (BTC) ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

MicroStrategy’nin ilk satın aldığı iki yıl geriye giderseniz, bu oran yüzde 400’e kadar çıkıyor ve Nasdaq’tan, altından veya satın alabileceğiniz diğer varlıklardan önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor. 

RELATED ARTICLES

Most Popular