Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaBlockchainETHDenver Primer: Ethereum'un En Büyük Yıllık Konferansından Ne Bekleyebilirsiniz?

ETHDenver Primer: Ethereum’un En Büyük Yıllık Konferansından Ne Bekleyebilirsiniz?

Konferans sezonu açılıyor mu? Kripto fanatikleri ve yöneticileri her yıl en büyük yıllık kripto konferanslarından biri haline gelen ETHDenver etrafında toplanmaya çalışırken, umarım Denver önümüzdeki ay boyunca biraz ısınabilir.

Katılımı ücretsiz konferansın ne tür programlar sunduğuna, yerinde görmeyi bekleyebileceğiniz konuşmacılara ve yaklaşan etkinlikten daha fazlasına kısaca bir göz atalım.

Kripto Piyasası Soğuk Denver İkliminde Isınabilir mi?

Aylar süren ayı piyasası koşullarından sonra – ki bu yıllar gibi geldi – bazı kripto izleyicileri koşulların gelgiti değiştirebileceğine inanıyor. Daha geniş piyasalar nihayet bu yıl başlamak için biraz yeşil görüyor ve muhtemelen bu mevcut ayı piyasası döngüsünün dışında olmaktan hala uzakta olsak da, son fiyat hareketinin acıdan bir kırılmaya yol açması olası.

Ne olursa olsun, Denver’ın serin havası, pek çok kişinin hem boğalar hem de ayılar için sıcak bir yuva olmayı umduğu şeyi sunacak. Konferans, “dünyanın en büyük yıllık Web3 #BUIDLathon ve Topluluk İnovasyon Festivali” olarak tanımlanıyor. ETHDenver’ın amiral gemisi ‘#BUIDLathon’ bu yıl 24 Şubat’tan 1 Mart’a kadar devam edecek ve hemen ardından 2 Mart’tan 5 Mart’a kadar sürecek ana etkinlik programlaması yapılacak. ‘Mountain Retreat’ olarak adlandırılan programlanmış son bir etkinlik listeyi kapatacak Breckenridge’in yakındaki yamaçlarında, daha rahat ve rahat bir ortamda snowboard ve kayak ile açık kaynaklı etkinlikler bir arada.

One of Ethereum's (ETH) flagship conferences, ETHDenver, is back in 2023. | Source: ETH-USD on TradingView.com

Ne bekleyebilirsiniz

İlk #BUIDLathon’daki programlama, 2 milyon dolardan fazla kazanan teşvik içeren oluşturucuya özel katılım da dahil olmak üzere, blok zincirine özgü etkinliklerde göreceğiniz birçok programlamadan oluşuyor gibi görünüyor. Ödüller, topluluk etkinlikleri, paneller ve indirimli saatler #BUIDLWeek boyunca programlamaya hakim olacak.

#BUIDLWeek’i, konuşmacı oturumları söz konusu olduğunda kumar oynayacak genel konferans programlaması izleyecek. Ethereum’un ‘yüzü’ Vitalik Buterin, diğerlerinin yanı sıra Colorado Valisi Jared Polis ve Big Green DAO kurucusu Kimbal Musk ile birlikte öne çıkan bir konuşmacı olacak.

ETHDenver’ın kurucusu John Paller, Bitcoinist ile paylaştığı bir açıklamada, “ETHDenver, ortak bir amaç etrafında çeşitli yaratıcılığı bir araya getirmekle ilgili ve küresel blockchain ekosistemini geleceğe taşımayı hedefliyor… sanatsal, topluluk odaklı festivalimiz, dünyadaki diğer etkinliklerden farklı. alan çünkü katılımcılar için herhangi bir maliyet yoktur ve katılmak isteyen herkes için erişilebilir, sürükleyici ve eğitici bir deneyim yaratır. Merkezi olmayan bir gelecek için fikir edinmek ve #İNŞA ETMEK isteyen herkesi, yolculuklarına başlamak veya devam etmek için bize katılmaya davet ediyoruz.”

Bu hareketli Denver havasının ayı piyasasının bunaltıcı sıcağını soğutmaya yardımcı olup olmayacağını göreceğiz.

RELATED ARTICLES

Most Popular