Pazar, Ocak 29, 2023
Ana SayfaBlockchainDogecoin Kanamaya Devam Ediyor, Son 24 Saatte %10 Daha Düştü

Dogecoin Kanamaya Devam Ediyor, Son 24 Saatte %10 Daha Düştü

Dogecoin son 24 saat içinde %10 daha değer kaybetti, çünkü memecoin son düşüş trendini sürdürüyor.

Dogecoin Kırmızı Günler Görmeye Devam Ediyor, Coin Şimdi Son Ayda %9 Düştü

Binance’in Proof-of-Reserves denetçisi Mazars gibi piyasada dolaşan son FUD’nin tüm müşterileri için çalışmayı duraklatmasıyla, kripto para birimi sektörü son bir gün içinde çok kan kaybediyor. En büyük memecoin olan Dogecoin, yatırımcılarını dehşete düşüren bir istisna değildi.

Bu yazıyı yazarken, DOGE son 24 saatte %10 düşüşle 0,0775 $ civarında işlem görüyor. İşte kripto fiyatının geçen ay nasıl değiştiğini gösteren bir grafik:

Dogecoin Fiyat Grafiği

The value of the coin seems to have taken a large hit during the last few days | Source: DOGEUSD on TradingView

Yukarıdaki grafikte görebileceğiniz gibi, Dogecoin Kasım sonu ile Aralık başı arasında toparlanıyor, bu süreçte 0,10 $ seviyesinin üzerine çıkıyor ve yatırımcılara memecoin’in koşuya devam edip kripto borsasından kaynaklanan çöküşten kaynaklanan kayıplarını telafi edebileceği umudu veriyor. FTX’in çöküşü.

Bununla birlikte, son birkaç hafta içinde trend tersine döndü ve bunun yerine madeni paranın fiyatı düşüyor. Özellikle son iki gün, DOGE sahipleri için acımasız geçti. Bu en son düşüşün ardından, orijinal memecoinin haftalık getirileri şimdi kırmızıya doğru yaklaşık %20’de duruyor. Karşılaştırma için, rakip kripto para Shiba Inu (SHIB) bu dönemde sadece %11 düştü.

Bununla birlikte, aylık performans açısından, Dogecoin yatırımcıları, SHIB’nin %12’sine kıyasla yaklaşık %10 kayıpta olduklarından, kuzeninin sahiplerine göre biraz daha az su altındalar.

Bununla birlikte, DOGE’nin son zamanlardaki kötü performansına rağmen, kripto para birimi, aşağıdaki tablonun da gösterdiği gibi, kripto para birimi sektöründeki piyasa değerine göre en büyük 8. madeni para olarak konumunu hala sıkı bir şekilde elinde tutuyor.

Dogecoin ve Kripto Piyasası

DOGE's standing among the rest of the top coins | Source: CoinMarketCap

Dogecoin’in piyasa değeri ile sıradaki kripto para Cardano (ADA) arasındaki fark şu anda 1 milyar dolardan fazla.

Balina, Binance’ten 6,5 Milyon Dolarlık DOGE Çekti

Dogecoin yatırımcıları için bir teselli, bir balinanın kripto borsası Binance’ten kişisel bir cüzdana 81.396.088 DOGE (yaklaşık 6.5 milyon $) aktardığı tespit edilmiş olabilir. Balina Uyarısı.

Dogecoin Balinası

Details of the DOGE whale transfer that took place in the past day | Source: Whale Alert

Yatırımcılar genellikle birikim amacıyla borsalardan kişisel cüzdanlarına çekilirler, bu nedenle bu işlem balinanın fiyatlar düşerken Dogecoin satın almakla ilgilendiğinin bir işareti olabilir. Böyle bir işaret, memecoinin değeri için yapıcı olabilir.

RELATED ARTICLES

Most Popular