Çarşamba, Şubat 8, 2023
Ana SayfaBlockchainCelsius CEO’su Alex Mashinsky Sessizliğini Bozdu

Celsius CEO’su Alex Mashinsky Sessizliğini Bozdu

Kısa süre önce piyasa koşullarını gerekçe göstererek, para çekme işlemlerini duraklattığını duyuran kripto kredi hizmeti Celsius ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Celsius CEO’su Alex Mashinsky bu konudaki sessizliğini bozdu. Celsius CEO’su resmi Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Celsius CEO’su Alex Mashinsky’den Açıklama

Kripto kredi şirketi Celsius, tüm para çekme ve transferlerini duraklattığını aniden açıkladıktan sonra şirketin CEO’su Alex Mashinsky konu hakkında açıklama yaptı. Mashinsky, Celsius topluluğuna şirketin ekibinin bu konu üzerinde durmaksızın çalıştığını ve müşterilerin sabretmeleri gerektiğini söyledi.

Alex Mashinsky resmi Twitter hesabı üzeriden konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Celsius Network ekibi durmaksızın çalışmaktadır. Endişelerinize odaklandık ve bu kadar çok kişiden haber aldığımız için minnettarız. Bir araya geldiğinizi görmek, topluluğumuzun dünyadaki en güçlü topluluk olduğunun açık bir işaretidir. Bu zor bir an; sabrınız ve desteğiniz bizim için dünyalar demek.

Ayrıca Alex Mashinsky Celsius’un, likidite sorunlarına ilişkin olası çözümler hakkında Citigroup’tan tavsiye aldığını da belirtti. Ek olarak Mashinsky, Celsius‘un ne zaman tekrar çalışmasını amaçladığı veya beklediği konusunda ise açıklama yapmadı.

RELATED ARTICLES

Most Popular