Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaBlockchainCardano 50.000 Yeni Cüzdan Kaydediyor - ADA Fiyatı Artacak mı?

Cardano 50.000 Yeni Cüzdan Kaydediyor – ADA Fiyatı Artacak mı?

Cardano son birkaç gündür mükemmel bir fiyat trendi kaydetti. Fiyatta hafif bir geri çekilme olmasına rağmen, hala büyük umut vaat ediyor. Bu ücretlendirmeyi yönlendiren faktörlerden biri, ağ yakın zamanda başlattığı için gelişimsel adımlarıdır. yan zincir araç takımı.

Cardano Ağı bir hale geldi geliştirici merkezi ve kullanıcıların blok zincirinde Merkezi Olmayan Uygulamalar (dApps) oluşturmasına olanak tanır. Artan faydası, projeye artan bir ilgiye dönüşmüş olabilir.

Ağa Eklenen Yeni Cüzdanlar

Cardano, bu ay protokolüne 50.000’den fazla cüzdan ekleyerek pazar payının önemli ölçüde arttığını gördü. YevhenBir Cardano elçisi olan , bu istatistikleri Twitter’da paylaşmaktan mutluluk duydu. Toplam Cardano cüzdanlarının 1 Ocak’ta 3.842.867’den 25 Ocak 2023’e kadar 3.894.735 kayıtlı cüzdana yükseldiğini belirtti.

Bu büyüme, ADA’nın daha fazla benimsenmesini ve kullanıcılar arasında daha fazla zincir içi etkinliği yansıtıyor. Cardano’nun piyasa değeri de geçen yıl kaydedilen 8.48 milyar dolardan bugün 13 milyar dolara yükseldi. Sidechain Toolkit’in lansmanından sonra Cardano geliştiricileri, Sidechain Toolkit’in lansman tarihini ima etti. sabit coin proje.

Shahaf Bar-Geffen, COTI ağından gelen bir güncellemede, 25 Ocak’ta Cardano stablecoin Djed’in önümüzdeki hafta piyasaya çıkacağını duyurdu. Tarih belli olmasa da Cardano topluluğu için bir zaman çizelgesi oluşturuldu.

Djed, geliştiricilerin Cardano ekosistemine güç vermeyi amaçladığı bir stablecoin’dir. COTI, Cardano’nun Girdi Çıktı (IOG) ekibi ile ortaklaşa, stablecoin’i geliştirdi. Henüz piyasaya sürülecek olan madeni para, doğru kullanımı için 40’tan fazla ortakla bağlantılıdır.

COTI ağı zincirleme endeks senkronizasyon süreci bir haftadan uzun bir süre önce başladığından, son rötuşları yaptığını belirtti. Geliştiriciler, Kullanıcı Arayüzlerine (UI) bir anlık görüntü mekanizması eklemeyi planladıklarını söylediler. Diğer özellikler eklendi ve belirteç başladığında çözülecek.

Cardano (ADA) – Fiyat Nereye Gidiyor?

ADA’nın pozitif ivmesi bugün 0,385366 $ direnç bölgesine yaklaşırken yavaşladı. Bununla birlikte, geçen haftaki fiyat performansı grafiklerde oluşan bir yükseliş trendi ile olumlu oldu. Cardano’da işlem görüyor 0,3860 dolar, düşüşle. Ancak, bu fiyat düzeltmesi muhtemelen kısa vadeli olacaktır.

ADA, 50 günlük Basit hareketli ortalamanın (SMA) üzerinde, ancak 200 günlük SMA’nın altında işlem görüyor. Varlığın fiyatının kısa vadeli kazançlar kaydetmesini ve önümüzdeki haftalarda muhtemelen 200 günlük SMA’nın üzerinde işlem görmesini bekleyin.

Destek seviyeleri 0,358996 $, 0,365308 $ ve 0,372181 $ iken direnç seviyeleri 0,385366 $, 0,391677 $ ve 0,398550 $’dır. ADA, geçmişte tüm zamanların en yüksek değeri olan 3,10$’a ulaştığında bu direnç seviyelerini aşmıştı. Ağın gelişimsel adımları ile ATH değerine yaklaşabilir.

Cardano ADA 50.000 Yeni Cüzdan Kaydediyor, ADA Yükselecek mi?
ADA, Tradingview.com’da l ADAUSDT mumunda %1 düştü

Göreceli Güç Endeksi (RSI) değeri 69,26 ile aşırı alım bölgesine yakın. Ancak, düşüş baskısı devam ederse bu gösterge kanalına geri dönebilir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) sinyal çizgisinin üzerinde ama yakınsama gösteriyor. Bugün fiyat tablolarında görülen aşağı yönlü baskıyı yansıtıyor. Yükseliş trendini sürdürmeden önce ADA’nın fiyatının düşmesini bekleyin. Stablecoin’in piyasaya sürülmesi, kabulü ve benimsenmesi fiyat ivmesine yardımcı olabilir.

Ancak, kripto varlıklarının oldukça değişken olduğunu ve geçmiş fiyat geçmişinden sapabileceğini unutmayın. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce uygun araştırma ve analiz çok önemlidir.

Pixabay/AnTa_ranga’dan Öne Çıkan Resim, Tradingview’den Grafikler

RELATED ARTICLES

Most Popular