Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaBlockchainBu Büyük Yatırımcı Kriptonun Kalıcı Olduğunu İddia Ediyor

Bu Büyük Yatırımcı Kriptonun Kalıcı Olduğunu İddia Ediyor

FTX erimesi, herkesin sektör genelinde olası bir bulaşma korkusuyla yumurta kabukları üzerinde yürümesiyle kripto alanını ürpertti. Güç durumdaki kripto borsası, Bölüm 11’de iflas başvurusunda bulunarak insanları sektörün geleceğinden şüphe etmeye yönelttiği için terör tırmandı.

Bununla birlikte, bazı yatırımcılar, kripto para biriminin yakın zamanda çökmeyeceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Yükseliş duruşuna sahip yatırımcılar arasında Milyarder yatırımcı Bill Ackman da var. Dijital ekosistemde süregelen fiyaskoya rağmen Ackman, sektörün umut verici bir geleceğe sahip olduğundan emin. Onun sözleriyle, kripto burada kalacak.

Bill Ackman, bir hedge fon yönetim firması olan Pershing Square Capital Management’ın CEO’su ve kurucusudur. Twitter’a gitti ve zorluklar ne olursa olsun dijital varlıkların çökmeyeceğini söyleyerek görüşlerini paylaştı. Ancak Ackman, dijital varlık düzenlemesinin artırılması ve sektördeki sahtekar aktörlerin ortadan kaldırılması gerektiğini vurguladı.

Bu Büyük Yatırımcı Kriptonun Kalıcı Olduğunu İddia Ediyor

Kriptoda Görünen Düzenleyici Gözetim Gerekli: Ackman

Milyarder yatırımcı geçtiğimiz günlerde New York’u bir kripto merkezi haline getirmek için düzenleyici engellerin kaldırılması ve düzenlemelerin hafifletilmesi çağrısında bulundu. Ackman birçok projede doğrudan yatırımcıdır. Bununla birlikte, düzenlemelerin kolaylaştırılması çağrısında bulunduktan sonra, kriptodaki son olaylar, onu net bir düzenleme yolu için aciliyet konusunda kabul ettirmiş olabilir.

onun içinde BeyanAckman, kripto paranın topluma fayda sağlama ve küresel ekonomiyi iyileştirme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Ancak, pompala ve boşalt planlarını kolaylaştırmak için token oluşturan vicdansız destekçileri ortadan kaldırmaya ihtiyaç olduğunu söyledi. Çoğu dijital paranın meşru işler kurmak yerine dolandırıcılık faaliyetlerini kolaylaştırdığını da sözlerine ekledi.

Ancak milyarder, kapsamlı düzenlemelerin ve gözetimin dijital varlık endüstrisindeki sahtekar aktörleri ortadan kaldırabileceğine inanıyor. Ackman’a göre, dijital varlıklardaki tüm meşru katılımcılar, kötü aktörleri ortaya çıkarmaya ve ortadan kaldırmaya teşvik edilmelidir.

Ona göre dolandırıcılık faaliyetleri, dijital varlıkların gelecek nesiller için olumlu etkisini engelleyecek düzenleyici müdahale riskini artırıyor.

Kripto, Küresel Ekonomiyi İyileştirme Potansiyeline Sahip, Ackman

Bill Ackman, bir kripto şüphecisinden nasıl bir savunucuya dönüştüğünü anlattı. Başlangıçta dijital varlıklar konusunda şüpheci olduğunu, ancak şimdi uygulanabilir işletmelerin ve teknolojilerin büyümesini sağlayabileceğine inandığını söyledi.

Girişim katılımcılarını belirteçlerle teşvik etme yeteneğinin, bir projeyi kolaylaştırmak için küresel bir işgücünden yararlanmada güçlü bir araç olduğunu da sözlerine ekledi. Ackman, dijital varlıkları ileriye taşımak için makul düzenleme ve gözetimin gerekli olduğunu söyleyerek açıklamasını sonlandırdı.

Bu Büyük Yatırımcı Kriptonun Kalıcı Olduğunu İddia Ediyor
Mum üzerinde Cryptocurrency piyasası tankları | Kaynak: TradingView.com’da Kripto Toplam Piyasa Değeri

Bu arada raporlar, Ackman’ın başlangıçta eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’i hatalarını kabul ettiği için övdüğünü ancak tweet’i sildiğini ileri sürdü. Hedge fon yöneticisi, FTX çöküşünün devam eden bulaşmasının ortasında eleştiri korkusuyla anlatılarını değiştirmiş olabilir.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com

RELATED ARTICLES

Most Popular