Pazar, Ocak 29, 2023
Ana SayfaBlockchainBoğa Göstergesi? Elmas Eller Shiba Inu Tutucu Tabanına Hakimdir

Boğa Göstergesi? Elmas Eller Shiba Inu Tutucu Tabanına Hakimdir

Shiba Inu, kripto kışına rağmen hala büyük destek alan piyasadaki kripto para birimlerinden biridir. Meme madeni para, yatırımcılar arasında hala son derece popüler ve sahip tabanı büyümeye devam ediyor. Twitter’da yapılan yeni bir anket, Shiba Inu’ya verilen desteği doğruladı ve SHIB sahiplerinin büyük çoğunluğunun uzun süredir içinde olduğunu gösteriyor.

Elmas Eller Shiba Inu’ya Hükmediyor

İçinde anket Medya kuruluşu Cointelegraph tarafından Twitter’da yayınlanan Shiba Inu topluluğu, dijital varlığa olan bağlılıklarını gösterdi. İnsanların hala hangi mem yatırımlarını elinde tuttuklarını soran ankette DOGE, AMC, GME ve tabii ki SHIB gibileri vardı.

Anket bittiğinde, ezici çoğunluk SHIB lehine oy kullanmıştı. Bu, OG meme madeni parası olarak kabul edilen selefi Dogecoin’i yendiğini gördü. Seçmenlerin %63,9’u hala elmas dağıttığını söyledi SHIB, %27,8’i DOGE ve %4,6’sı AMC ve %3,7’si GME.

Şimdi, elmas teslim, varlığın fiyatı düşerken bile bir varlığı uzun süre elinde tutma eylemidir. Bu, yatırımcıların güçlü satış baskılarına ve teşviklerine rağmen bu varlıkları ellerinde tuttukları anlamına gelir.

Shiba Inu (SHIB) uzun vadeli sahipleri

58% of SHIB holders are diamond hands | Source: IntoTheBlock

IntoTheBlock’tan gelen veriler, tüm SHIB sahiplerinin %58’inin madeni paralarını bir yıldan uzun süredir elinde tuttuğunu gösteren anket sonuçlarını da destekliyor. Bu, yatırımların düşük karlılık marjlarına ve yatırımcıların büyük çoğunluğunun önemli kayıplar kaydetmesine rağmen.

Bu SHIB İçin Boğa mı?

Şu anda, madeni paralarını uzun vadede elinde tutan çok sayıda Shiba Inu destekçisinin olması, meme madeni paralarının fiyatının tamamen düşmemesinin nedenlerinden biri. Bununla birlikte, bir sonraki boğa piyasasının dönmesi dijital varlık için yalnızca bir yükseliş durumudur.

SHIB, genel piyasa düşüş trendini takip etmeye devam edecek ve önemli bir gelişme olmadığı için, özellikle kısa vadede dijital varlık için güçlü bir yükseliş argümanı yok. O zamandan bu yana %91’den fazla düşüş gösteren tüm zamanların en yüksek fiyatına kıyasla hala çok düşük fiyatlarda işlem görüyor.

TradingView.com'dan Shiba Inu (SHIB) fiyat tablosu

SHIB price at $0.00000823 | Source: SHIBUSD on  TradingView.com

Bununla birlikte, SHIB’e verilen destek hala güçlü. Meme coin, Twitter’da 3,6 milyon takipçiyi geçerek platformda en çok takipçiye sahip kripto para birimlerinden biri oldu. Aynı şekilde, 1,8 milyondan fazla izleme listesinde yer alan Coinmarketcap’te en çok takip edilen kripto paralardan biri ve Binance’in 2022 yılı raporu, bu yıl platformunda en çok izlenen üçüncü kripto para birimi olduğunu gösterdi.

Shiba Inu Analytics Insight’tan öne çıkan görsel, TradingView.com’dan grafik

RELATED ARTICLES

Most Popular