Çarşamba, Şubat 8, 2023
Ana SayfaBlockchainBinance, Splyt Ortaklığı ile Araç Çağırma Hizmeti Sunacak

Binance, Splyt Ortaklığı ile Araç Çağırma Hizmeti Sunacak

Kripto paralar her ne kadar son dönemde düşüş eğiliminde olsa da sektör tüm hızıyla gelişmeye devam ediyor. Kripto paraların kullanım alanlarının hızla arttığı günümüzde bir ortaklık da Binance ve Splyt‘ten geldi. Bu ortaklık sayesinde Binance, platformunda araç çağırma hizmeti sunan ilk kripto para şirketi oluyor.

Binance, Splyt Ortaklığı ile Araç Çağırma Hizmeti Sunacak

Binance, Splyt Ortaklığı Kriptoyu Araç Çağırma Hizmetlerine Getiriyor

Kripto paraların artan popülaritesi ile birlikte kullanım alanları günden güne genişliyor. Birçok şirket yakın dönemde kripto paraların ödeme seçenekleri arasına eklerken bir yenisi de Splyt oldu. Binance ile ortaklık kuran şirket, Binance Marketplace üzerinden araç çağırma hizmetleri için rezervasyon hizmeti sunacak. Ek olarak kullanıcılar aracı uygulamalar kullanmak zorunda kalmadan Binance Pay aracılığı ile ödemelerini yapabilecekler.

Bu ortaklık oldukça önemli olarak nitelendiriliyor. Öyle ki Splyt’in ortak ağı 150’den fazla ülkeyi kapsıyor ve dünya çapında 300.000’den fazla seyahat, bilet ve aracılar ile bağlatı sağlıyor. Şirketin Alipay, Grab, Booking.com ve diğer önde gelen uygulamalar ile mevcut ortaklıklar aracılığıyla, isteğe bağlı ağına şimdiden milyarlarca küresel akıllı telefon kullanıcısı erişebiliyor.

Bu ortak şirketler arasında Binance’in de girmesi kripto açısından oldukça olumlu bir adım daha olarak görülüyor.

Konu hakkında konuşan Splyt’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Philipp Mintchin şu ifadelere yer verdi:

“Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz, çünkü Binance ve deneyimlerin entegrasyonuna öncülük ediyor ve gerçek bir süper uygulamaya dönüşüyor. Ayrıca, Binance’in 90 milyon kullanıcısı binicilik ve deneyim sağlayıcıları ağımız için inanılmaz derecede güçlü bir talep ortağı olacak”

RELATED ARTICLES

Most Popular