Cuma, Aralık 9, 2022
Ana SayfaBitcoinABD’li Bitrefill Kullanıcıları Kripto ile Fatura Ödeyebilecek

ABD’li Bitrefill Kullanıcıları Kripto ile Fatura Ödeyebilecek

Kripto paraların kullanım alanının hızla büyüdüğü son günlerde, kullanıcıların hemen hemen her ödemeyi kripto ile yapabileceği yeni nesil çözümler hızla artıyor. Son olarak kullanıcılarının kripto paralarını hediye kartlarına ve mobil yüklemelere harcamalarına izin veren İsveç merkezli startup olan ​​Bitrefill, yeni kripto ödeme ürününü duyurdu.

ABDli Bitrefill Kullanicilari Kripto ile Fatura Ödeyebilecek 1

Bitrefill Kullanıcıları Kripto Kullanarak Fatura Ödeyebilecek

Bitrefill’ın Pay Bill adlı hizmeti, kullanıcıların popüler kripto para birimleri ile faturalarını ve diğer ödemelerini ödemelerini sağlayan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin’in (BTC) yanı sıra, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), DASH ve Tether (USDT) stablecoin bulunuyor.

Hizmet ek olarak T-Mobile, American Express, State Farm, Wells Fargo, United Healthcare ve Liberty Mutual ile yapılan entegrasyonlarla kredi kartı faturaları, kamu hizmetleri, otomobil kredileri, sağlık, ipotek ve sosyal güvenlik ödemeleri için de kullanılabiliyor.

Konuyla alakalı olarak konuşan Bitrefill CEO’su Sergej Kotliar, şu ifadelere yer verdi:

“Hayatta sadece iki kesin şey olduğunu söylüyorlar; ölüm ve vergiler. Artık hem vergi hem de cenaze masraflarınızı kripto ile ödeyebilirsiniz.”

RELATED ARTICLES

Most Popular