Pazar, Ocak 29, 2023
Ana SayfaBlockchain3 Milyar Dolarlık Kripto Şirketinin Kurucu Ortağı Tiantian Kullander 30 Yaşında Öldü

3 Milyar Dolarlık Kripto Şirketinin Kurucu Ortağı Tiantian Kullander 30 Yaşında Öldü

Kripto endüstrisi şimdi, 3 milyar dolar değerinden sonra bu yılın başlarında bir dönüm noktasına ulaşan bir kripto para birimi şirketi olan Amber Group’un arkasındaki genç, parlak ve vizyoner zihin Tiantian Kullander’in zamansız ölümünün yasını tutuyor.

Çevresi ve çevresindekiler tarafından sevgiyle “TT” olarak anılan Kullander, uykusunda öldü 23 Kasım’da ve ani ölümünün üzerinden beş gün geçmesine rağmen, ölümün nedeni ve fiili koşullar gibi diğer önemli ayrıntılar kamuoyuna açıklanmadı.

Amber Group kurucusunun ölümü, 29 yaşındaki MakerDAO erken geliştiricisi Nikolas Mushegian’daki başka bir genç kripto dehasının ölümünden sadece bir ay sonra gerçekleşti. boğulmaktan.

Mushegian’ın cansız bedeni, kendisini öldürmeye yönelik olduğu iddia edilen bir komplo hakkında tweet atmasından sadece birkaç saat sonra Porto Riko sahilinde bulundu.

Tiantian Kullander: Amber Group’un Başarısında Bir Ayrılmaz Parçadan Daha Fazlası

2017 yılında, eski Goldman Sachs Group Inc ve bazı Morgan Stanley çalışanlarının yardımıyla Kullander, artık küresel operasyonlara sahip lider bir dijital varlık şirketi olarak bilinen Amber Group’u kurdu.

Nispeten yeni olmasına rağmen, “TT’nin” buluşu hızla yükseldi ve kripto endüstrisindeki rakipleri arasında hesaba katılması gereken bir güç haline geldi.

Image: TechCabal

Tiantian Kullander, yalnızca firmasına değil, tüm kripto endüstrisine yaptığı etkileyici katkılar nedeniyle, Forbes’un ünlü Under 30 listesinde yer aldı.

Aslında, Şubat 2022’de 200 milyon dolar getiren bir bağış toplama turuyla körüklenen Amber Group, piyasa değeri 3 milyar dolar.

Şirket statüsünü sağlamlaştırmaya çalışıyor ve şimdiden 100 milyon dolar daha toplaması beklenen başka bir finansman turuna çıkma sürecinde.

Ne yazık ki, şirket için her şeyi başlatan kişi, artık bu özel çabadaki başarısına tanık olma şansına sahip olmayacak.

Tiantian Kullander’ı Hatırlamak

Amber Group, sahip olduğu iş ahlakını kabul etti. çok erken gitti kurucusu şirketin başarısı için bir araya getirmek.

Şirketin büyümesinin her aşamasında kalbini ve ruhunu ortaya koydu. Zekası, cömertliği, alçakgönüllülüğü, çalışkanlığı ve yaratıcılığıyla örnek oldu” denildi.

Tiantian Kullander, onunla çalışmaktan zevk alan ve onu kripto endüstrisinde saygın bir lider ve öncü olarak hatırlayanlar tarafından büyük saygı görüyor.

İçgörüleri ve yaratıcılığı sayesinde Kullander birçok projeye, topluluğa ve insana ilham kaynağı oldu.

Crypto total market cap at $775 billion on the daily chart | Featured image from Amber Group, Chart: TradingView.com
RELATED ARTICLES

Most Popular